Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.
Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku

Produkto aprašymas

Gera pozicija iš didelio tinklo įrangos gamintojo D-LINK.

SPARTA.

Modemų sparta 21,6 mbps gavimo ir 5,7 mbps siuntimo, kas yra aukščiau vidutinio lygio ir to per akis pakanka mobiliam naršymui. Jei domina spartesni modemai, kreipkitės - galime pasiūlyti ir spartesnius analogus.

ATRIŠTI.

Modemai yra nepririšti - galite dėti kaip Lietuvos, taip ir bet kurią užsienio operatoriaus SIM kortelę. Ypatingai patogu keliaujant užsienyje, kai lietuviško roaming'o interneto kainos didelės. Galite dėti ne tik abonentines, bet ir išankstinio mokėjimo korteles (Pildyk, Labas, Ežys, Extra). Jei nesate susidūrę, pakonsultuosime kaip viską atlikti.

VEIKIA IR SU 2G TINKLAIS.

Kai kurie didenės spartos modemai veikia tik su 3G tinklais. Tačiau tai bus problema, jei pateksite į prastenio padengimo zoną. D-Link DWM-157 veiks visur - tiesiog 2G padengimo zonose sparta bus mažesnė.

VEIKIA SU MARŠRUTIZATORIAIS.

Šį modelį galite naudoti ir interneto dalinimui - t.y. per WiFi prijungti kelis įrenginius (kompiuterius, telefonus, žaidimų konsoles, planšetes, Smart TV). Jei domina toks variantas, galime pasiūlyti ir suderinamus maršrutizatorius, kurių kaina nuo 30 € su PVM

YRA LIZDAS ANTENAI.

Prie D-Link DWM-157 galite prijungti išorinę anteną (modeme tvirtesnioji TS9 jungtis), jei 3G padengimas silpnas, šokinėja ar jo nėra. Priklausomai nuo Jūsų vietovės parinktumėm reikiamą ryšio stiprinimo sprendimą. Kreipkitės 8657 99999, pakonsultuosime dėl antenos pasirinkimo.

microSD KOTELIŲ PALAIKYMAS.

Į modemus galite dėti iki 32 GB atminties korteles ir naudoti modemus, kaip flash'ą.

KONFIGŪRAVIMAS.

Nepririštuose modemuose reikia suvesti savo naudojamo operatoriaus nustatymus. Šiuose modemuose NIEKO konfigūruoti nereikės. Tai labai patogu užsienyje, kur neaišku, kokią kortelę nusipirksi.

Pagrindinė informacija

Modelis DWM-157
Gamintojas D-LINK
Greitis (download) 21,6 Mbps
Greitis (upload) 5,7 Mbps
microSD kortelės lizdas Yra, iki 32 GB
Jungtis išorinei antenai Yra (1 x TS9)
Svoris, išmatavimai <50g, 89.2 x 25.9 x 10.7 mm

 

toje pačioje kategorijoje

12 kiti produktai toje pačioje kategorijoje: