Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.
Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku
GlocalMe
GLOCALME

GLOCALME

Džiaugiamės galėdami pristatyti savo klientams tarptautinio mobilaus interneto ryšio paslaugą GLOCALME.

Ji veikia beveik visame pasaulyje. Vartotojai gali mėgautis pasaulinio mobiliojo ryšio tinklu už fiksuotą vienodą kainą (0,05€/Mb) bet kurioje šalyje, kur teikiama paslauga, arba pasirinkti paslaugų planus pagal lankomas šalis. GlocalMe paslauga veikia per nešiojamus įrenginius, kurie suteikia „Wi-Fi“ ryšį. Ryšys tiekiamas naudojantis GSM telekomunikacijų įmonių tinklais, naudojamas stipriausias bet kurios kompanijos GSM ryšys, vietoje, kur randasi GlocalMe įrenginys, taip užtikrinant geriausią interneto ryšį vartotojui.

Ką reikia daryti, norint pradėti naudotis GLOCALME paslaugomis?

Pas mus įsigyjate jums patinkantį GlocalMe įrenginį, užsiregistruojate savo paskyrą per įrenginį ar aplikaciją, papildote savo saskaitą jums norima suma (pay as you go) arba nusiperkate jums patinkanti duomenų planą. Nuo to momento jūs galite jungti savo išmaniuosius įrenginius prie GlocalMe kaip prie bet kurio įprasto Wi-Fi įrenginio ir beveik visame pasaulyje gauti interneto ryšį. Išnaudojus duomenų paketą, ar pasibaigus duomenų paketui, pasipildyti galite bet kuriuo metu. Visiška laisvė – jokių sutarčių ar įsipareigojimų.

GLOCALME privalumai:

 • Nėra roamingo mokesčių GlocalMe jungiasi prie lokalaus operatoriaus ir tuo užtikrina geriausią duomenų perdavimo greitį, kokybę bei įkainius.
 • Nėra ir nereikia SIM kortelės GloclaMe veikia be SIM kortelių, tačiau GlocalMe įrenginiai turi du microSIM lizdus ir esant poreikiui, Jūs galite įdėti savo SIM korteles ir naudotis jų duomenų perdavimo paslaugomis.
 • Priimtina kaina. Beveik visada GlocalMe įkainiai yra geresni, nei Jūsų turimį roamingo arba alternatyvių operatorių tarifai
 • 4G greitasis internetas Visur, kur prieinama, teikiamos greičiausio 4G LTE interneto paslaugos
 • Saugus koduotas ryšys Dėka IMSI keitimo technologijos bei VPN IPSec šifravimo sprendimo yra užtikrinamas didesnis perduodamų duomenų saugumas.
 • Mobilus internetas daugelyje šalių už 0.05 Eur/Mb. Net nepasirinkę jokio duomenų perdavimo plano, galėsite naršyti daugelyje šalių (virš 110 šalių) už priimtiną 0,05Eur/Mb mokestį. Sumokėsite tik už tuos duomenis, kuriuos išnaudojote.
 • 4G LTE ryšys GlocalMe įrenginiai palaiko visų šalių duomenų perdavimo standartus, neapsiribojant 4G ir LTE.
 • Stipriausias GSM ryšio signalas GlocalMe įrenginys automatiškai prisijungs prie stipriausią signalą turinčio operatoriaus Jūsų buvimo šalyje, todėl Jums nebereikės rūpintis ir rankiniu būdu keisti tinklo nustatymus.
 • Nebereikia naudotis mobiliųjų operatorių paslaugomis turint kelionėje GlocalMe nebereikia pirkti SIM kortelių, sudarinėti sutartis su operatoriais.
 • Jokių sutarčių ir papildomų sąlygų ar mokesčių Jei nemėgstate sutarčių – naudokitės GlocalMe Prepaid išanstinio mokėjimo paslaugomis. Pasipildykite GlocalMe paskyros sąskaitą ir naudokitės kai Jums reikia. Nėra nei abonentinių nei minimalių prakalbamų nei kitų pastovių mokesčių. Nusipirkite GlocalMe įrenginį ir naudokitės aukščiausios kokybės mobiliuoju internetu. 

Dažnu atveju labai paranku užsisakyti interneto duomenų paketus, skirtus tam tikrai šaliai ar šalių grupei.

Galimus užsisakyti paketus rasite ČIA

 

Aktyvūs filtrai

GlocalMe modemas U2s
-29,00 €
 • -29,00 €

GlocalMe modemas U2s

Įprasta kaina 149,00 € Kaina 120,00 €
Prieinamumas: Out of stock