Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.
Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku

Produkto aprašymas

Prečiantis 4G mobilaus ryšio tinklams, didėja ir 4G (LTE) vartotojų skaičius užmiestyje, kur signalas ne toks geras. Ši antena puikus sprendimas tiems, kurių 4G (LTE) signalas nestabilus (dėl pastato konstrukcijos, ekranuojančio skardinio stogo ir kt.), t.y. signalas "šokinėja" tarp 3G ir 4G arba 4G yra silpnas.

Antena skirta duomenų perdavimo įrenginiams, dirbantiems 800-2170 mHz dažnių diapazone, taigi ji sustiprins šiuos Lietuvos operatorių atiduodamus signalus:

  • 4G (LTE): 800 / 1800 / 2100 mHz
  • 3G: 900 / 2100 mHz

Taigi, užmiestyje (likęs 4G dažnis 2600 mHz būna tik dideliuose miestuose, kur bazinės stotys turi nedidelį dengiamumą, bet turi atlaikyti didesnę apkrovą) ši antena puikiai susitvarko su 4G signalo stabilizavimu.
Turbūt pastebėjote, kad 4G įrenginiuose yra 2 lizdai antenos prijungimui. Taip yra dėl horizontalios ir vertikalios poliarizacijos, t.y. jungiamos 2 antenos ir nukreipiamos į bazinę stotį: viena horizontaliai, kita vertikaliai. Komplektą sudaro 2 sujungtos antenos su 10m kabeliais. Kuo ilgesnis laidas, tuo didesni stiprinimo nuostuoliai. Jei Jūsų antena montuojama netoli nuo maršrutizatoriaus, galima modifikacija su 5 metrų laidais (jei Jus domintų šis variantas, tiesiog susisiekite tel. 8657 99999).

Antenos yra su SMA jungtimis, t.y. prie maršrutizatorių jos jungiasi tiesiogiai. Jei norėsite stiprinti MiFi ar USB modemo signalą, Jums reikės kabeliuko į modemą ir perėjimo į SMA jungtį. Priklausomai nuo modemo modelio, taikomi skirtingi perėjimai (TS9 arba CRC9). Susisiekite 8657 99999 pakonsultuosime.

Antenų tvirtinimui galime pasiūlyti šiuos laikiklius.

Pagrindinė informacija

Modelis ATK-LOG LTE MIMO
Gamintojas  Lenkija  
Antenos tipas Logoperiodinė 
Dažnių diapazonas 800-2170
Poliarizacija  Vertikali ir Horizontali 
Stiprinimas  2 x 5 dbi
Antenos ilgis, svoris 670 mm, 0,53 kg

Dažnai perkama kartu

Klientai taip pat domėjosi šiomis prekėmis

toje pačioje kategorijoje

16 kiti produktai toje pačioje kategorijoje: