Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.
Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku

Produkto aprašymas

Šios kryptinės antenos pasižymi itin dideliu signalo stiprinimu - 18 DBi. Tačiau yra vienas svarbus momentas - šios antenos stirprina 4G LTE signalą 1710-2700 MHz dažnių diapazone, t.y. signalas bus stirprinamas 1800, 2100 ir 2600 mHz dažniuose ir netinka 800 MHZ dažnio stiprinimui. Pastarasis 4G LTE dažnis sutinkamas kaimo vietovėse, o jei Jūs naudositės mieste ar netoli nuo jo, šios antenos duos puikų rezultatą. 

Prieš įsigyjant jas, reikėtų pasitikrinti 4G LTE dažnį Jūsų vietovėje. 
Yra keletas būdų, kaip tai padaryti, mes naudojame šiuos:

  • APPLE telefonas. Skambinimo panelėje surinkite: *3001#12345#* ir paspauskite žalią rinkimo mygtuką. Tada pasirinkite SERVING CELL INFO ir Jūsų naudojamas dažnis bus nurodytas dešiniau FREQ BAND INDICATOR.
  • ANDROID telefonas. Bene paprasčiausia būtų parsisiųsti programėlę NETWORK CELL INFO LITE ir naudojamas 4G LTE dažnis bus nurodytas pagrindiniame lange dešiniau. 

REZULTATAI. Jei Jūsų patikrinimo metu bus BAND 20, tai reikš, kad operatorius Jūsų vietovėje 4G LTE signalą teikia 800 mHz dažniu iš šios antenos jo nestiprins. Visais kitais atvejais jos sustipris Jūsų signalą maksimaliai, kas duos geriausią interento spartos rezultatą. 

SVARBU: Tikrinant 4G LTE dažnį, Jūsų telefone turi būti to pačio operatoriaus SIM kortelė, kokia bus naudojama ir maršrutizatoriuje.  

Šios antenos yra kryptinės, todėl pakankamai svarbu nukreipti jas reikiama kryptimi, tačiau tai nebus labai sudėtinga - persiųsime detalų aprašą kaip tai atlikti.

Antenos komplektuojamos su 10m laidais ir reikiamomis jungtimis prijungti tiesiai prie Jūsų maršrutizatoriaus. Tvirtinimo elementai taip pat bus komplekte, tiesiog reikės laikiklio ant kurio prisukti antenas. Antenų tvirtinimui galime pasiūlyti šiuos laikiklius.

Pagrindinė informacija

Modelis          Dual Yagi Tube MIMO
Gamintojas  Lenkija
Stiprinimas 18 ± 1dBi
Poliarizacija Vertikali / Horizontali
Laido ilgis, tipas 2 x 10m, LMR195
Jungtis SMA-male 
Išmatavimai 520 x 110 mm

Dažnai perkama kartu

Klientai taip pat domėjosi šiomis prekėmis

toje pačioje kategorijoje

16 kiti produktai toje pačioje kategorijoje: